APARAT_EKG - APARATY_EKG - ELEKTROKARDIOGRAF - APARAT_EKG TANIO

Sprzęt i aparatura medycznaELMEDICA                       "Ludzkie zdrowie- nasza pasja..." 

Aparatura Medyczna oferowany przez firmę Euro-Medical


Aparatura Medyczna


Sprzęt i akcesoria medyczne są przedmiotem obrotu od ponad 5 lat. Ustanowiony sprzęt medyczny i wyposażenie medyczne na rynek opieki zdrowotnej w Wielkiej Brytanii. Jesteśmy zaufanym dostawcą materiałów medycznych, który zapewnia tysiące oddziałów lekarzy pierwszego kontaktu i organizacji opieki podstawowej z szeroką gamą produktów, od plastra punktowego, apteczek pierwszej pomocy po stoły operacyjne i skanery ultradźwiękowe.

 
Euro Medical to dynamicznie rozwijająca się firma, działająca w branży medycznej. Oferujemy Państwu najwyższej jakości sprzęt i aparaturę medyczną. Specjalizujemy się w kompleksowym wyposażaniu szpitali, klinik, przychodni oraz prywatnych gabinetów. Dzięki milej i profesjonalnej obsłudze doradzimy najlepsze rozwiązania, rozwiejemy ewentualne wątpliwości i pomożemy dokonać właściwego wyboru.


 

Mamy siedzibę w Milówce, który jest bardzo blisko Aglomeracji Śląskiej z łatwym dostępem do autostrad i dworców kolejowych. Ta doskonała lokalizacja w Wielkiej Brytanii zapewnia nam sprawne przesyłanie towarów. Mamy niewielki zespół, który ściśle ze sobą współpracuje, aby zapewnić doskonałą obsługę posprzedażną i upewnienie się, że otrzymasz towar medyczny na czas.

 Mamy tu świetny zespół ds. Sprzedaży i jeśli jest coś, czego potrzebujesz pomocy lub możesz poprosić o wycenę, nie wahaj się zadzwonić.

Łóżka szpitalne
szafki przyłóżkowe szpitalne
wózek do przewożenia chorych
fotel ginekologiczny
łóżko porodowe
wózek anestezjologiczny
stoły operacyjne
lampy operacyjne
laryngoskopy
wózki inwalidzkie
szafy lekarskie
zestaw prób wysiłkowych
czujniki SPo2
fotel do dializ

 

Sprzęt Medyczny

 
Zamawianie
Możesz zamówić produkty z naszej strony internetowej, zamawiając on-line lub dzwoniąc pod numer 0800 804 6447.
Nie możemy przyjąć żadnych zamówień na spersonalizowane produkty przez telefon. Wszystkie zamówienia na przedmioty wymagające grawerowania laserowego muszą być umieszczone w Internecie przy użyciu wygrawerowanego pola tekstowego dla poszczególnych przedmiotów.
Wszystkie zamówienia złożone przed 16:30 od poniedziałku do piątku będą przetwarzane tego samego dnia i wysłane przez kuriera Royal Mail lub Interlink. W przypadku zamówień złożonych za pośrednictwem śledzenia strony internetowej dane zostaną automatycznie wysłane po wysłaniu na adres e-mail podany w zamówieniu. Zamówienia nie są przetwarzane przez weekend.
Usługa Royal Mail First Class i usługi transportu ekonomicznego są nieśledzone i jako takie nie będziemy w stanie dostarczyć informacji o śledzeniu.
Śledzenie zamówień międzynarodowych jest dostępne na życzenie. Skontaktuj się z nami, jeśli potrzebujesz informacji o śledzeniu zamówienia złożonego poza Wielką Brytanią.
Jeśli zamówienie przekracza nasze maksymalne parametry dla przesyłki Royal Mail (pojedyncza paczka do 5 kg lub większa niż 600 mm x 400 mm x 400 mm), zastrzegamy sobie prawo do zmiany kuriera na odpowiednią usługę dla całej przesyłki, w tej sytuacji będziemy dołożyć wszelkich starań, aby poinformować Cię o zmianie wyznaczonego kuriera. W pewnych okolicznościach może być nadal konieczna zmiana żądanego kuriera na bardziej odpowiednią usługę dla zakupionego towaru, może to być spowodowane dużą ilością lub wartością zakupionych przedmiotów. W tej sytuacji Medisave dołoży wszelkich starań, aby poinformować Cię o zmianie i uzasadnieniu poprawki.


kardiomonitor
pulsoksymetr
aparat ekg
ssaki medyczne
aparat ktg
aparat usg
respirator
pompy infuzyjne
holtery ciśnienia
aparat rtg
defibrylator
autoklaw
spirometr
aparat do znieczulania
koncentrator tlenu
kabina audiometryczna ciszy